Domů » zpravodajství Hej, Občané!, z.s. » z domova » EU a možná evropská spolupráce, ne ale integrace

EU a možná evropská spolupráce, ne ale integrace

Čvc 1, 2016
Publikoval:
1210 přečtení

Asi každý vnímá nutnost nějaké formy evropské spolupráce,
EU ale předvádí přesně to co většina obyvatel Evropy od ní neočekává, místo aby zastupovala a pomáhala či národním státům a jejich subjektům při jejich aktivitách „za mořem“ resp. mimo Evropu tak chrlí tisíce, často nesmyslných, předpisů o tom, co máme každý dělat doma nebo v naší ulici.. Diplomatické zájmy, bezpečnost a ekonomická spolupráce, byly vždy prioritním důvodem spolupráce. EU se ale místo toho zaměřila na to, co národní státy zvládají samy zcela dostatečně. Ve své dnešní fázi, dokonce národům Evropy a národním státům vyhlásila místo spolupráce, přímo válku. Válku za jednotný evropský národ a evropský superstát, při jeho tvorbě dokonce klade důraz a povolala migranty z celého světa bez ohledu na jejich původ a na názor původních obyvatel Evropy vůbec nebere ohled.
Jak bylo řečeno, evropská spolupráce se musí zaměřit na bezpečnost a na společné diplomatické a ekonomické zájmy především mimo Evropu, při zachování společného evropského trhu i volného pohybu osob.
Od evropské spolupráce neočekáváme nařízení jak se chovat doma, ale pomoc při jednání mimo Evropu a zajištění bezpečnosti, kterou do této doby, zcela ignoruje a spoléhá na NATO resp. USA.
Žarko Jovanovič, Hej, občané z.s.,
za silnou a suverénní ČR,
spolupracující Evropu národních států
internetová prezentace: www.hejobcane.cz
YouTube video:https://www.youtube.com/channel/UCXUYAfDy8yuW_TbV4CFDxIw
Facebook komunita: https://www.facebook.com/hejobcane/
Facebook diskusní skupina : https://www.facebook.com/groups/hejobcane