Domů » zpravodajství Hej, Občané!, z.s. » z domova » Zneuznaný eurohujer Máca z Evropských hodnot na lovu vlastenců tentokrát v barvách Babiše.

Zneuznaný eurohujer Máca z Evropských hodnot na lovu vlastenců tentokrát v barvách Babiše.

Zář 5, 2018
3152 přečtení

Nedávno došlo v neziskovce Evropské hodnoty ke změnám, které měly analytikovi Romanu Mácovi přinést konečně místo na výsluní. Povýšení ho však minulo, tak neváhal a změnil tým, přestoupil k Babišovi, ale manipuluje a lže stále stejně.


Roman Máca přišel do think tanku ANO „Institut pro politiku a společnost“ s jasným cílem,
tentokrát se nenechat zastínit a konečně vyniknout, vědom si, že jeho praktiky špehování, lží a manipulací mohou vyniknout lépe právě zde, protože v neziskovka „Evropské hodnoty“ už je příliš „profláklá“ a hlavně hvězda Jakuba Jandy zde září jasně. Rychle pochopil snahu ANO využít vlasteneckých tendencí ve společnosti cítící obavy z migrace a superstátu EU ve stylu SSSR formulované větou
„Ani jeden migrant v ČR, EU je třeba změnit, ale kdo chce vystoupit z EU je nepřítelem republiky“, místo boje za hodnoty EU se tak dal do úklidu cestičky pro A. Babiše na pomyslný vlastenecký trůn.
Je jasné, kdo mu stojí v cestě. Je to vlastenecká „drobotina“ s bezvýznamným nebo žádným politickým vlivem: samozřejmě Okamura, Klaus a Foldyna, a tak stylem horlivého a věci oddaného pracovníka Gestapa, škrábajícího se ze zatuchlé pracovny bez okna do horních pater, pracuje,
špicluje, špehuje, prohledává digitální stopu, kde je co možné na koho najít, co je možné využít k manipulacím a k dehonestaci názorových odpůrců tam, kde chybí argumenty.
Do boje proti vlastencům nezapojil jen české peníze partnerů, jak je uvedeno na stránkách think tanku
např. „Evropské hnutí v Česká republice“, American center U.S: Embassy, Prague, Lovochemie, Synthesia, ale i dvou velkých německých politických nadací.
Nadace Friedrich Ebert Stiftung blízká SPD, tedy německé sociální demokracii, financuje projekt, na kterém úzce spolupracuje s šéfredaktorem Patočkou z Deníku referendum a jeho pirátskou redaktorkou Dvořákovou s hrdým názvem „Normalizace nenávisti“, ve skutečnosti projekt, kdy redaktorka pod cizí identitou ve stylu policejního provokatéra hledala 4 měsíce extrémisty, aby pak vyplodila to, co je veřejně online dostupné a z půlky ji text nadiktoval právě pan Máca.
Další je Friedrich Naumann Foundation se, kterou spolupracovali již Evropské hodnoty,
ta si klade za cíl pracovat s mladými talentovanými lidmi s cílem ochrany práv menšin, kontroly bezpečnostních složek a ochranu lidských práv obecně na mezinárodní úrovni a jejímž hlavním zájmem jsou postkomunistické země střední a východní Evropy.

Jak je vidět, krysa opouští lod´ první a stejně jako parazit si rychle najde nového hostitele, který jí umožní sledovat své vlastní zájmy.

Avízo závěrem pro ty, kteří chtějí eurokomsomolce Mácu vidět takříkajíc live.
Pan Máca často kritizoval p. Soukupa a televizi Barrandov, její pořady označil za hloupé pro ještě větší hlupáky a účinkující za pouhé loutky a placené komparzisty.

Zasmějte se, tleskejte, dnes sám pan velký Máca v novém pořadu televize Barrandov vystoupí, pozvali jeho, tak je vše v pořádku 😉