Domů » zpravodajství Hej, Občané!, z.s. » BPI: Odmítáme lži, Konvička žádné osobní sankce nemá, jenže ve smlouvě je něco jiného, pokuta 120 tisíc

BPI: Odmítáme lži, Konvička žádné osobní sankce nemá, jenže ve smlouvě je něco jiného, pokuta 120 tisíc

Bře 10, 2016
Publikoval:
761 přečtení
Hodnocení uživatelů: 0.0 (0 hlasů)
Posílám
z čerstvého tiskového prohlášení Úsvit a BPI
BPI: Odmítáme lži, Konvička žádné osobní sankce nemá
z uzavřené smlouvy: V případě, že Účastník 1 a 2 (pí Konvička resp. pí Volfová) poruší své povinnosti dle této smlouvy, zavazuje se uhradit Úsvitu – Národní koalice smluvní pokutu ve výši 120.000,- Kč (slovy jedno sto dvacet tisíc korun českých) a to do 15 dnů ode dne kdy k tomu byl Úsvitem – Národní koalice vyzván.
dále z tiskového prohlášení BPI:
Po více než půl roce údajně dobře informované zdroje šíři lži o této smlouvě s cílem narušit naši úspěšnou spolupráci a poškodit jak Blok, tak Úsvit. V prvé řadě zdůrazňujeme, že Doc. Konvička nemá žádné osobní závazky vůči Úsvitu, jak je lživě uváděno. Odpovědnost Volfové a Konvičky je pouze v rozsahu statutárního orgánu spolku bez jakýchkoliv nestandardností.
Má tiskový odbor BPI vůbec k dispozici znění uzavřené smlouvy?
Smluvní pokuta 120.000 kč, definovaná ve smlouvě odděleně v extra paragrafech pro osoby p. Konvičky a pí. Volfové je „odpovědnost v rozsahu statutárního orgánu spolku bez jakýchkoliv nestandardností“ a není osobním závazkem?
Nebylo by lepší přiznat pochybeni a smlouvu projít a předělat?
Hej, Občané!, z.s.
www.hejobcane.cz
https://www.facebook.com/hejobcane/
https://www.facebook.com/groups/hejobcane