Domů » zpravodajství Hej, Občané!, z.s. » ze světa » Rakousko » S Rakouskou vlajkou po Vídni nechoďte! video

S Rakouskou vlajkou po Vídni nechoďte! video

Bře 17, 2016
Publikoval:
1795 přečtení
Hodnocení uživatelů: 0.0 (0 hlasů)
Posílám

Jak se „obyčejná“ národní vlajka stala opravdovým a zakázaným symbolem
Hej, Občané! podpořili protest organizovaný rakouskými svobodnými FPO ve Vídni proti masové imigraci a plánované likvidaci evropských národů a jejich rozpuštění v multikulti břečku, na demonstraci jsme také rozplakali milou starší dámu, která nám děkovala za naši podporu, problém však nastal, když jsme chtěli poznat účastníky protidemonstrace „rakouských sluníček“.
Policistka u kordonu rozdělujícím „obě strany barikády“ označila rakouskou vlaječku kouzelným slůvkem „SCHLECHT“ (špatné, nevhodné, nepříznivé). Marně jsme se pokoušeli rakouské policistce vysvětlit, že jejich vlajka není schlecht, vlajku jsme museli schovat nebo zahodit do koše, jen nikdo s vlajkou nesměl projít.
O 20m dál, nám už sluníčkoví pořadatelé vysvětlili, že nás dále nepustí, jelikož jsme byli viděni s vlajkou českou kterou patrně označují podobným slůvkem. Po chvíli přesvědčování, jsem svůj záměr fotit sluníčka opustil, ne však Žarko Raptor Jovanovič s Michal Hrubý vysvětlovali nadále až do doby kdy byli zadrženi kolegou té paní, která nemá ráda rakouské symboly.
Video zde: https://www.facebook.com/hejobcane/videos/vb.658601594226187/959148314171512/?type=2&theater
Radim Muschalek
Hej, Občané!, z.s.
www.hejobcane.cz
https://www.facebook.com/hejobcane/
https://www.facebook.com/groups/hejobcane